Úvodní strana » Výkup nábytku

Výkup nábytku

Vykupujeme kancelářský nábytek větších i menších společností, vždy s veškerou péči a servisem. Výkup je jednoduchý, stačí pár jednoduchých kroků...

Kontaktujte nás...

Kontaktujte nás...

Rušíte kanceláře, nebo měníte stávající nábytek za nový? Pak jste tu správně! Máme více než 8 let zkušeností s výkupem nábytku, včetně případné likvidace, od malých kanceláří, až po velké kancelářské budovy a 100+ spokojených zákazníků. Klademe důraz na profesionální jednání, kvalitu odvedené práce, rychlost a flexibilitu od prvního kontaktu až po dokončení odkupu. Pojištění stěhovacích cest je u nás samozřejmostí.

O nic se nemusíte starat...

O nic se nemusíte starat...

Po schválení výkupní ceny a domluvení termínu odkupu, už je vše na nás. Vyklizení kanceláře, stěhování a kompletní odvoz všech věcí, včetně ekologické likvidace věcí, které už se nepodaří zachránit. To vše zařídí náš tým Office bazaru složený z profesionálů.

Servis a čištění....

Servis a čištění....

Věříme v ekologii a přispíváme tím, že se snažíme kvalitní věci udržet dále v oběhu, jelikož víme, že můžou plnohodnotně sloužit ještě spoustu let. Zároveň klademe vysoké nároky na čistotu a funkčnost věcí, které nabízíme k prodeji. Proto je u nás samozřejmostí kompletní servis a čištění.

Od nás k rovnou k vám....

Od nás k rovnou k vám....

Po servisu a čistění jsou věci k dispozici u nás na skladu, kde jsou připraveny vybavit váš prostor, ať už je to velká kancelář nebo malý pokoj u vás doma. Abychom vám to co nejvíce ulehčili, i zde poskytujeme kompletní servis služeb. Náš personál vám ochotně poskytne odborné poradenství při nákupu včetně návrhu interiéru, odvozu k vám, stěhování, montáže a ustavení. Teď už stačí jen nám zavolat.

Pole označená * jsou povinná.